Moje milé čtenářky a fanynky,

moc Vám děkuji za návštěvu a rovněž za Vaše milé komentáře. To, že nereaguji neznamená, že je nečtu, či jsou mi jedno. Jde pouze o jakýsi deficit energie a nedostatek klidu na psaní. Jsem jako chlap, dovedu se soustředit jen na jedinou věc (mám to v číslech, vlastně mi to jedno právě chybí) a pokud píšu a řve mi do jednoho ucha Outěžka a do druhého Ronja a ze zadu se pozornosti dožaduje Hanbalánek, nemám šanci na nic. V té chvíli se hroutím a jenom tupě civím. Nebo řvu jako lev a utíkám si balit a chci zmizet z toho chaosu.

Vážím si Vás i Vašich slov a návštěvy a moc Vám za to vše děkuji.

Vaše Nartaya alias Lenka

Ožehavé téma - to, co raději přehlížíme

29. června 2009 v 20:02 | Nartaya |  Kočičindy drápkují
  • Včera, zcela náhodou, se mi dostala do ruky obálka s dost inkriminujícím obsahem. Jakmile jsem ji otevřela, ztratila jsem schopnost mluvit, pláč mi svíral hrdlo. Pláč a vztek, zuřivost a bezmoc. V obálce byly pouze obrázky, ale hovořící za vše. Je to téma, o kterém všichni neradi mluvíme, téma, které je nepříjemné a těžko odhalitelné, avšak mně se dostalo té cti, že jsem dostala do ruky důkazy, že se takové zlo děje, a děje se pod stejnou střechou, pod kterou jsem do osudného momentu, kdy jsem otevřela obálku s těmi obrázky, usínala s růžovým poblouzněním, že jsem v bezpečí. Jímá mne hrůza, že nebezpečí číhá všude kolem...

  • Obrázky níže zveřejněné mohou mít neblahý vliv na Vaše děti. Zvažte, je-li rozumné jim tyto chvílemi docela drastické záběry ukazovat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama