Moje milé čtenářky a fanynky,

moc Vám děkuji za návštěvu a rovněž za Vaše milé komentáře. To, že nereaguji neznamená, že je nečtu, či jsou mi jedno. Jde pouze o jakýsi deficit energie a nedostatek klidu na psaní. Jsem jako chlap, dovedu se soustředit jen na jedinou věc (mám to v číslech, vlastně mi to jedno právě chybí) a pokud píšu a řve mi do jednoho ucha Outěžka a do druhého Ronja a ze zadu se pozornosti dožaduje Hanbalánek, nemám šanci na nic. V té chvíli se hroutím a jenom tupě civím. Nebo řvu jako lev a utíkám si balit a chci zmizet z toho chaosu.

Vážím si Vás i Vašich slov a návštěvy a moc Vám za to vše děkuji.

Vaše Nartaya alias Lenka

Záhada České pošty

31. května 2010 v 22:17 | Nartaya |  Nartayino klimbání
Záhada České pošty

Nevím, jak je to možné, ale na každé pobočce České pošty, lze vidět a potkat stejné typy žen (nepříjemné, nesympatické, protivné a hloupé), které sedí za přepážkami, doručují poštu do schránek nebo jen třídí poštu někde v útrobách poštovních prostor.
Jako všude a ve všem, i zde existují výjimky, ale jsou tak málo pravděpodobné, že se až vytrácejí do nicoty. Nuže, co pošta, to jedna nepříjemnější žena vedle druhé. Všechny sedí ve svých kukaních jako kvočny, občas kejhají jako husy a ponejvíce přežvykují neochotou jako krávy.
Cokoliv po nich chcete, to je problém. V "oddělení" CENINY nelze vyzvednout pouze jednu známku, na tu si musíte vystát nesmyslnou frontu, protože paní v oddělení CENINY to prostě vytrhuje od nicnedělání, což je, jak jistě všichni rádi pochopíte, krajně nepříjemné.
Na České poště je jednoduše vidět, že jde o státní podnik, tudíž si zaměstnanci mohou dovolit to, co si v soukromé firmě dovolit nemohou ani omylem.
Pokud jdu pracovat na poštu, musím počítat s tím, že tam budou chodit lidé a budou po mně chtít informace, pomoc a ochotu. Pakliže jde na poštu pracovat zapšklá (tlustá) kráva, která si už svým výrazem říká o přes držku, a tato je přijata, nemůžeme se divit, že nám na poštovních pobočkách je často do bréče zoufalstvím a vztekem. Jakmile ta "vyvolená" žena najednou dostala pocit důležitosti a cítí se jako osa Země, pak s takovou těžko hnete a přesvědčíte ji o tom, že ona je placena za to, aby poskytovala poštovní služby, (nic víc po ní nikdo nechce!).
Už pouze na státním podniku Česká pošta lze vidět, proč to v našem státě nemůže nikdy fungovat, poněvadž tento podnik je takovým malým zrcadélkem toho velkého podniku, který se jmenuje Česká republika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama