Moje milé čtenářky a fanynky,

moc Vám děkuji za návštěvu a rovněž za Vaše milé komentáře. To, že nereaguji neznamená, že je nečtu, či jsou mi jedno. Jde pouze o jakýsi deficit energie a nedostatek klidu na psaní. Jsem jako chlap, dovedu se soustředit jen na jedinou věc (mám to v číslech, vlastně mi to jedno právě chybí) a pokud píšu a řve mi do jednoho ucha Outěžka a do druhého Ronja a ze zadu se pozornosti dožaduje Hanbalánek, nemám šanci na nic. V té chvíli se hroutím a jenom tupě civím. Nebo řvu jako lev a utíkám si balit a chci zmizet z toho chaosu.

Vážím si Vás i Vašich slov a návštěvy a moc Vám za to vše děkuji.

Vaše Nartaya alias Lenka

V uprchlické anonymitě se všechno špatné ztratí. A nebo ne?

19. září 2015 v 13:32 | Nartaya |  Téma týdne
(Pozn. autorky: Když jsem tento článek skládala dohromady jako odpověď na humbuk způsobený mým článkem: Jděte už s tou přehnanou humánností do hajzlu!, ani jsem neměla chuť vám ho předesílat, jelikož můj názor je stále stejně radikální, co se muslimů týká a nehodlám měnit ani postoj k azylantům tohoto vyznání. Mně jich prostě líto není a nic s tím neudělá ani zkrvavená tvář ošklivého araba nesoucí tělo dítěte a jdoucí proti policistům, kteří jenom brání svoji zem. Vím, že stále v článku mám spoustu nesrovnalostí a je to jenom z toho důvodu, že jsem líná se dál obhajovat. Článek Cyrila Höschla mne opět přesvědčil o tom, že i v mém zběsilém článku a dalších, které nesouhlasí s tím přívalem muslimů mezi nás, kteří jsme ztratili již vše, co k přežití patří, že mám pravdu. Ať se na to podívám z jakéhokoli pohledu, tohle je špatně a uprchlíkům tohoto typu by se nemělo pomáhat tím, že si je pozveme domů. Zmiňovaný článek je na konci příspěvku, jako mnoho dalších, které říkají uprchlíkům NE! a vždy s velice dobrými a logickými argumenty.)


Lidé všech možných názorů a vyznání, děkuji vám za vaše komentáře.

Nehodlám se s nikým z vás, kdo máte jiný názor, přít a hádat, to není mým cílem. Přiznávám, článek je psán formátem poněkud zběsilým a všechno muslimské hrnu (záměrně) do jednoho pytle, jelikož této víře a kultuře nevěřím a jsem přesvědčena, že většina muslimů jsou barbaři a primitivové, kteří věří tomu, že svá práva získají jakýmkoli i hrubým (většinou především) způsobem a celý svět je musí respektovat, zatímco oni pohrdají vším, co není muslimské. Však si představte, kdyby se role (nedej bůh) obrátily a byli bychom my ti, co utíkají směrem k nim!
"Žádné ohledy, buď přijmeš naši kulturu a VÍRU nebo zhyň!"

Zatímco zde jsou naše prosluněné náruče otevřeny dokořán a pláčeme nad osudy lidí, kteří jsou cizí a kterým my jsme totálně u hýžďových svalů, ne-li přímo mezi nimi, oni jdou za jediným cílem - mít se dobře a to ZA KAŽDOU CENU! Těžko člověku, který nemá co ztratit, budete dávat mantinely. Těžko se budou takové počty naprosto odlišně myslících lidí kormidlovat, těžko jim bude někdo vládnout a rozkazovat. Naopak, stane se to, že oni budou rozhodovat, co se bude s nimi dál dít a dokonce budou rozhodovat i o nás - už jenom tím, že nás uvedou do ohromné nejistoty a bázně! Oni totiž o slušnosti a vděku nemají ani páru, za ně rozhoduje prapodivné náboženství, které si jeden každý může vysvětlit po svém, a ještě prapodivnější kultura.

Zdroj obrázku: Neviditelný pes

A jelikož svět, i když si to málokdo z vás dokáže připustit, se muslimů bojí, bude jim, jako se to ostatně již v západní Evropě děje, ustupovat. Ano, my máme totiž jiný přístup k životu. My chceme žít a žijeme pro život, oni žijí pro svoji víru a to víru tak ultimátní, že jsou schopni pro ni umírat, ale jako primitivové i zabíjet. Jim jste vy stejně jako já jedno, jakmile dostanou pokyn, jednají. Ne všichni? Však taky ne všichni Němci byli Hittlerové, že? Stačí jeden křikloun a stádo... a neštěstí je na světě.

Všichni sluníčkáři vozí do uprchlických táborů jídlo, vodu… a nikoho z nich nenapadne zeptat se okupované země, zda nepotřebuje pomocné ruce při úklidu toho bordelu co za sebou ten, chtěla jsem napsat dobytek, ale to bych to zase dostala, dav prchajících zanechává, bez ostychu a uzardění jdou za svým cílem - přes mrtvoly! Obrazně i doslova. Po nás potopa!

EUropo, poser se, uprchlík chce nažrat, i kdybys ty měla pojít! Ale uprchlík nežere všechno, on je vybíravý a má svá práva, která ty budeš respektovat!

Vděk utečenců je opravdu zjevný:


Myslím si, že na rozdíl od mnoha z vás, kteří mne tu napadáte z hlouposti a malého rozhledu a orientace v dané situaci, jsem si přečetla dost materiálů a dokonce jsem se snažila pohlédnout na uprchlíky z lidského hlediska. Ale vždy, to je zvláštní, vždy to sami uprchlíci nějak pokazili. Ne, situaci opravdu nerozumím a proto se pořád snažím dozvídat více a více... Zatím mne ale nikdo nepřesvědčil o tom, že mé mínění je chybné. To, co se sem v tak ukrutném množství hrne je záhuba, naše záhuba.

Když všichni plakali nad utopeným Syřanem (pokud někdo chce bodat do vosího hnízda, měl by si dát dohromady souvislosti, můj článek vyšel mnohem dříve, než voda vyplavila to bezvládné dětské tělo!!), ano, fotka to byla vskutku dojemná a jako matkou to i mnou, dokonce i MNOU, otřáslo, ale můj názor na muslimy vyznávající islám ani na uprchlíky se nezměnil a nezmění. Všechno to ale mohla být fabulace… Proč ne? V dnešní době mediálního humbuku? Taky jsem slyšela dohru k danému příběhu, kdy z loďky přežil otec, který jediný měl záchrannou vestu… Tady vidíte úctu k životu ostatních, jejich (de)mentalitu. Chlap, coby hlava rodiny (rozuměj nadčlověk) a ženská v roli podřadné samice, která jenom rodí děti a nemá jiný význam, děti… těch může mít spoustu dalších… Hra na sluníčkářské humanitní city… Oni to totiž umí dobře hrát, oni znají tu naši slabost, to naše lpění na životě. Ale oni to nemají nastavené jako my. Pro nás by smrt dítěte byla nepřekonatelná tragédie, oni z té situace ještě dovedou těžit, mediálně i jinak. Navíc, my bychom se snažili do záchranných vest nacpat právě naše děti...

Zdroj obrázku: Neviditelný pes

Mimochodem, začínáte si všímat, co díky uprchlíkům všechno ztrácíme? Třeba i tu svobodu slova. Dnes, aby se někdo bál na uprchlíka křivě podívat, natož napsat něco hanlivého o nich a říct co opravdu cítí. Všichni se skrýváme za hranou snášenlivost a otevřenost všemu tomu kladnému co s přívalem utečenců přichází. Já na tomto pozitivního nevidím zhola nic.

Přiznám se vám, moc ráda bych se mýlila a jednou bych si ráda sypala popel na hlavu. Ale pravdu, tu moji nebo tu vaši, nebo možná tu někde uprostřed, ukáže až čas.

Pár odkazů na zajímavé články - nejméně k zamyšlení:

Mitteleuropa, nová kolonie moralistů

Sbohem Angelo... I.

Sbohem Angelo... II.

Sbohem Angelo... III.


Proč jsem proti přijímání Imigrantů


Evropa má poslední vteřinu k sebeobraně


Miroslava Němcová - Kvóty - evropský Vyšší princip nemravný


Filozof Roger Scruton: Mladí muslimové si sem jdou mimo jiné i pro ženy


S úsměvem idiota aneb kandidátské minimum


Cyril Höschl: Hra na city aneb za co všechno jsou zodpovědní Evropané


Benjamin Kuras:

Migrační vlna tsunami přivádí lidi, kteří v naší západní civilizaci pokračovat nebudou, nechtějí a nezajímá je


Zdrcující kniha o muslimech v Evropě. Hvězda odporu proti Merkelové vám vzkazuje: Přečtěte si to, abyste znali pravdu o dnešním Německu


Přistěhovalci tvrdě vládnou a tyranizují německé děti, dospělé i důchodce. Učí své potomky, aby proti nám bojovali

Benjamin Kuras: Vím, že se dostáváme do počátků smrtelné fáze


(Pozn. autorky číslo dvě: Těší mne, že na názory, které si pak jenom ověřím v článcích psaných vzdělanými lidmi, přicházím sama mnohem dříve a to vlastní intuicí. Intuicí ženy = matky, člověka, který chce od života jediné: přežít. Vy nechcete přežít? A umíte se bránit? Přeji krásný nikým nerušený víkend.)

(Pozn. autorky číslo tři: Vy, moji věrní, netušíte, jak moc pro mne znamenáte a vážím si vás a vašich slov. Je dobré vědět, že mám kolem sebe lidi, kteří přemýšlí a nezavrhnou mě jenom proto, že jsem impulsivní a své názory řvu jako pavián a často dost nevybíravě. Ano, emoce dokáží s člověkem dělat divy, zvlášť emoce způsobené nejistotou a potřebou se bránit... Děkuju Vám, drahouškové.)


 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Illumináti Illumináti | Web | 19. září 2015 v 17:49 | Reagovat

wow
          such imigranti
   very téma
                   so originální
   much hate
              8-)  8-)  8-)  8-) 8-)  8-)  8-)

2 Leri Goodness Leri Goodness | E-mail | Web | 19. září 2015 v 17:59 | Reagovat

Trefný článek do TT. Téhle invazi už nejde zabránit, hrne se sem obrovské množství lidí a zavřením hranic v Německu se vůbec nic nevyřeší. Myslím, že se celá tahle uprchlická akce plánovala mnoho let dopředu. Nevím, zda si naši "slavní politici" uvědomují, jaký dopad to bude mít pro náš stát a zda jsou demonstrace klíčovým řešením nebo krokem ke zkáze...

3 átéčko átéčko | 19. září 2015 v 20:46 | Reagovat

Napíšu jen, že mám odlišný názor, ale názor na tebe jako na skvělého člověka nebudu měnit. (protože stejný názor jako ty, má i můj mnou vychovaný syn :-D )

4 Janinka Janinka | E-mail | Web | 20. září 2015 v 8:17 | Reagovat

Milá Nartayo, naprosto chápu tvé obavy, stejně jako cca 95% obyvatel naší země. Budu se opakovat, ale pomoc potřebují lidé, kteří nemají půl mega na to, aby opustili svou zem a kteří živoří v utečeneckých táborech na hranici své země. Tam by se mělo pomáhat především.
Nezbývá nám, než doufat, že tohle uprchlictví je jen další módní vlna, která nepotrvá dlouho, neboť už teď se dají tušit fatální následky v zemích, které uprchlíky přijímají v dobré víře, případně jako odčinění svých válečných činů.

5 Egoped Egoped | E-mail | Web | 20. září 2015 v 16:08 | Reagovat

1) "jsem přesvědčena, že většina muslimů jsou barbaři a primitivové, kteří věří tomu, že svá práva získají jakýmkoli i hrubým (většinou především) způsobem a celý svět je musí respektovat, zatímco oni pohrdají vším, co není muslimské" a pak "Však si představte, kdyby se role (nedej bůh) obrátily a byli bychom my ti, co utíkají směrem k nim! 'Žádné ohledy, buď přijmeš naši kulturu a VÍRU nebo zhyň!'" - znamená to, že bychom se měli taky stejně zachovat "barbarsky a primitivně" v tom, že musí přijmout naši kulturu a víru nebo ať zhynou? Jestli ano, tak bychom se podle Vás tedy dostali na jejich úroveň. Nebo to chápu špatně? :)

2) To video o energické paní, která vykládá o Hitlerovi (a dalších) a že stačí menšina, aby se páchalo velké zlo, jsem viděl už dřív, ale pořád jsem nepochopil, co se tím vlastně snaží říct? A nejen ona tedy. Jako že je dobré dávat si pozor na extremisty, kterých je v určitém celku menšina? To samozřejmě ano, ale jak to pak souvisí s tou vetšinou nebo co z toho plyne? :)

3) líbí se mi, jak umíte z jednoho příkladu utopených dětí a ženy od přeživšího muže posoudit celou muslimskou populaci a čím že se to odlišují od "nás" :)

Už jen kvůli tomu, aby se lidé s podobnými názory dostali do kontaktu s nějakými muslimy a poznali je, by bylo fajn, kdyby jich tu žilo víc..

4) jak ztrácíte svobodu slova?

6 Kosáček Kosáček | E-mail | Web | 28. září 2015 v 23:10 | Reagovat

Nechci je tady taky. O uprchlících vlastně teď už nemůže být řeč, protože to, co se děje, je už zabírání cizích území a oni jsou okupanti. Nevděční, neslušní a neumějící se chovat v cizí zemi. Nectí nic, jen si stěžují .Místo toho, aby si udělali pořádek ve vlastní zemi, jdou v tisícihlavých davech dělat bordel jinam.

7 Jarmil Jarmil | 8. listopadu 2015 v 10:25 | Reagovat

Sluníčkáři mají své prázdné hlavy v zadelích a to krom jiných z jednoho prostého důvodu. Pokud sem proudí statisíce uprchlíků, bylo by od islámského státu skutečně naprosto "nezodpovědné", kdyby této migrační vlny nevyužil a neposlal sem své bojovníky a on se netají tím, že tak činí a že hodlá islamizovat Evropu. No a pokud sem tedy někteří tito zmrdi s touto vlnou proudí, tak v rámci bezpečnosti naší země a potažmo Evropy bychom neměli vpustit na své území nikoho z nich - neboť my nepoznáme, kdo je hodňoučký uprchlík a kdo bestiální vrah. Když sem pustíme všechny, tak nám ti zlí jednou tu hlavu prostě uříznou a napíchnou jí na kůl ... a o tom není pochyb.
Sluníčkáři totiž nejen že nevěří, že sem někdo zlý vůbec jde, ale i kdyby šel, jsou "pro" přijmout je všechny. Pro ně totiž jejich prázdná hlava nemá cenu. Jinak si to nevysvětluji. Sluníčkář je totiž jako houba, která nekriticky cucá propagandu z médií a stejné fráze pak přijaté za své vítězoslavně opakuje dokola s pocitem, že je morálně na výši. Že on chce vznešeně pomáhat chudákům. Chudák hloupý sluníčkář ale neví, že nepomáhá chudákovi, ale svému budoucímu vrahovi.
Jako civilizace selháváme a selhali jsme již dávno. Bereme člověka jako tvora, který je nad všechny ostatní bytosti světa. Jenže on není. Je to jediný tvor na planetě, který je schopen vraždit pro zábavu, pro peníze, pro sociální postavení, pro víru, pro domnělou nadřazenost. Naše pokřivené hodnoty se stanou jednou posledním hřebíkem do naší rakve. Krásně se to teď ukazuje. Člověk s pokřivenými hodnotami zabíjí zvířata, která nám nijak neubližují, ne pro potravu, ale v rámci sebeobrany, pro trofej, pro radost, pro tržní systém, ale uctívá a obhajuje jakéhokoliv člověka, i toho, který řeže hlavy, kamenuje ženy, znásilňuje děti, masakruje slabší pro "nadřazenost víry". Člověk je pro člověka nedotknutelná bytost.
No a protože jsme svou vlastní degenerací a pokřiveností hodnot na svém civilizačním konci - tedy vymíráme, tak je naprosto jasné, že ti, kteří mají těch 5 dětí, nás prostě jednou nahradí. I kdyby nebyla žádná nárazová migrace, jako je to teď, ale celý proces byl pozvolný, rozmělněný do desetiletí, tak by nás stejně jednou nahradili ti, kteří se umí včas a dostatečně reprodukovat. My to již nejen neumíme, ale mnohdy svými zdravotními degeneracemi ani nemůžeme. Silnější v přírodě vítězí a to v tomto případě my - euroatlantická civilizace - nejsme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama