Moje milé čtenářky a fanynky,

moc Vám děkuji za návštěvu a rovněž za Vaše milé komentáře. To, že nereaguji neznamená, že je nečtu, či jsou mi jedno. Jde pouze o jakýsi deficit energie a nedostatek klidu na psaní. Jsem jako chlap, dovedu se soustředit jen na jedinou věc (mám to v číslech, vlastně mi to jedno právě chybí) a pokud píšu a řve mi do jednoho ucha Outěžka a do druhého Ronja a ze zadu se pozornosti dožaduje Hanbalánek, nemám šanci na nic. V té chvíli se hroutím a jenom tupě civím. Nebo řvu jako lev a utíkám si balit a chci zmizet z toho chaosu.

Vážím si Vás i Vašich slov a návštěvy a moc Vám za to vše děkuji.

Vaše Nartaya alias Lenka

Naděje

23. dubna 2018 v 11:45 | Nartaya |  Nartayino klimbání
Ještě k předchozímu příspěvku trochu toho zvolání a možná i tichá modlitba:


Poruším pravidla, ale pro trochu naděje to prostě risknu a opíšu text z knihy, kde žena popisuje svých čtrnáct životů:
"I teď se zrodím do místa, které bude znamenat převrat v duchovních dějinách světa. Přála jsem si to vidět. Bůh mi vyhověl. Z výšky jsme se dívali na planetu Zemi, otáčeli si ji jako balón a prohlíželi si jednotlivé kontinenty.
Ve střední Evropě jsem spatřila záři - cosi jako vodotrysk, střed zlatý, okraje bílé, barvy nádherné, plnohodnotné, obsahující celé barevné spektrum stejně jako v Modrém světě. Tryskající silný proud bílozlaté duchovní energie, která má ovlivnit duchovní růst a vývoj lidí, žijících v této oblasti, vyrůstal z české kotliny. Proud stříkal do výše, kde se dělil a padal za horami ohraničené území, které je po tisíc let zváno Čechy..."

Úryvek je z knihy Putování po čtrnácti životech, které napsala Anna Farianová. Vyšlo ve vydavatelství Mare-Czech.

A já věřím, že mezi námi Čechy je stále většina těch, kteří jsou v jádru duše dobří a nehrají humanitu jenom pro efekt. Já věřím, že mezi námi Čechy je stále většina těch, kteří svoji vlast milují a nejsou ochotni si ji nechat zničit těmi, co pod rouškou humanity manipulují s jejich city a klidně do naší země vpouštějí a dokonce hájí jasnou zkázu světa, protože jsou to přece také lidé a mají právo na svoji víru, ačkoli my ostatní na tu svoji právo nemáme.
Nechte promlouvat srdce a duši, to ostatní je jen EGO. Nízké sebevědomí nutí člověka pořád někomu něco dokazovat. Dokažte sami sobě, že jste schopni si sebe vážit a neberte nám ani sobě DOMOV!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 18:37 | Reagovat

Pevně tomu věřím také.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama