Moje milé čtenářky a fanynky,

moc Vám děkuji za návštěvu a rovněž za Vaše milé komentáře. To, že nereaguji neznamená, že je nečtu, či jsou mi jedno. Jde pouze o jakýsi deficit energie a nedostatek klidu na psaní. Jsem jako chlap, dovedu se soustředit jen na jedinou věc (mám to v číslech, vlastně mi to jedno právě chybí) a pokud píšu a řve mi do jednoho ucha Outěžka a do druhého Ronja a ze zadu se pozornosti dožaduje Hanbalánek, nemám šanci na nic. V té chvíli se hroutím a jenom tupě civím. Nebo řvu jako lev a utíkám si balit a chci zmizet z toho chaosu.

Vážím si Vás i Vašich slov a návštěvy a moc Vám za to vše děkuji.

Vaše Nartaya alias Lenka

V obrazech

12. května 2018 v 11:02 | Nartaya |  Kudy chodí, tudy fotí
Vysvitlo sluníčko:
Jdeme z logopedie:


a rovnou na dramaťák:


Studie role s kolegy herci:


Plyšáků plná postel:Na pískovišti asi jenom dvě minutu, přišel chlapeček a Ronja odmítla s chlapečkem pískoviště sdílet:


Na motorce:


šminky a kečup:


V postýlce:Hanbalánkovi začala dovolená, byl rozverný, pozval nás cestou do Protivína na piknik - přece neupečeme kocourky v autě, že!
Bosá Svoboda:


Ronja dostala od Milunky novou kolobrndu, ze které lze přetočením udělat odrážedlo. Jéje, těch pádů, no jo no.


Outěžčina čarodějnice - shořela jak papír ;-)


Trochu té měsíční magie: 30. 4. v noc pálení čarodějnic Luna vstoupila do znamení Štíra - magie magie a zase magie... Která mne tradičně minula:

Na procházce v přírodě, pro mne balzám, pokud nepočítám silnou alergickou reakci na kvetoucí stromy, pro děti peklo. Ne, mé děti nebudou přírodní lidé, to budou lidé betonových sídlišť a hnusných hřišť...:Jedno tělo, každé zvlášť:


Křeslo kolotoč:


S Ronjou se to krásně spinká. Aby jí nebyla zima, tak ji zahřejeme:
Oldička déle nevydržela bez hlazení a nechala se konejšit i divokou Outěžkou:Kocomourka, nejstarší z našich kočiček, na skříni a tak ráda se mazlí. Je to dáma v každém věku, dáma, co vám klidně pochčíje zeď nebo stůl, počítač nebo tiskárnu, prostě dáma, která se svinsky mstí. Ta by letěle? Ale jděte, vždyť je to Kocomourka:


Ronja taky honem letěla za kočičkou a pózovala:


Zpátky v Praze. Holky dostaly spoustu oblečení po své 15ti leté tetičce a tak jsme prohlížely a zkoušely:
Tento baretek měla na palici Ronja a šíleně jí slušel, ale vyfotit se nedala, mrcha. Tak aspoň Outěžka, ta si to užívala:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milunka Milunka | 12. května 2018 v 12:28 | Reagovat

Tady nevím, co pochválit víc. Jestli holky a jejich plyšáky, mezi kerými se ti dva živí úplně ztrácí, jen oči jim svítí? Nebo kouzelnou noční oblohu s Měsícem, který je tam opravdu magický? Fotku připomínající naší vycházku do přírody, ze které se moje průdušky do dnešního dne nevzpamatovaly? Spící Ronju v objetí pražských kočiček? A nebo modelky při zkoušení pokrývek hlavy? Všechny fotky jsou krásné a když na ně koukám, jste tady zase se mnou. :-)

2 Janinka Janinka | E-mail | Web | 13. května 2018 v 18:52 | Reagovat

Krásný obrázkování! Moje děti taky budou betonové, ale to je prostě doba, pokud člověk bydlí ve městě a nemá dům se zahradou, je to marný, marný, marný.

3 Bev Bev | E-mail | Web | 14. května 2018 v 14:16 | Reagovat

Moc krásně jsi to všechno nafotila, pokochala jsem se. U kocourka bych měla celkem strach, že dítě spíš zalehne než zahřeje. Měsíc je parádní, magický, to miluju a oblečení, to je vždycky super, když je co zkoušet, aspoň já se teda vždycky radovala, moje holky řekly: ,,a tohle máme jako nosit?" a vybraly si z igelitky dvě trička.
Tvé holky jsou čertovsky pěkné, moc jim všechno sluší. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama